سود پرک نیرو کلر

معرفی محصول سود پرک نیرو کلر

سود پرک نیرو کلر از بهترین و با کیفیت ترین محصولات سود سوز آور داخلی است. سود پرک نیرو کلر که با بهره مندی از تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته و به روز دنیا و با به کارگیری نیرو های متخصص و مجرب تولید می شود؛ جایگاه ویژه ای در بین رقبای خود دارد. سود پرک نیرو کلر از پر طرفدار ترین برندها در این زمینه است و این مهم را مدیون کیفیت استاندارد و کارایی بالای خود است. قیمت نسبتا بالاتر سود پرک نیرو کلر ؛ با توجه به اینکه این محصول از لحاظ کیفیت و کارایی توجه مصرف کنندگان را جلب کرده است، قابل درک می باشد.


برند سود پرک نیرو کلر با درصد خلوص بالای 98-99 درصد NaOH و درصد بسیار پایین ناخالصی هایی مانند نمک و مواد سمی مانند فلزات سنگین، از پرطرفدار ترین محصولات در این زمینه است. از آنجایی که وجود ناخالصی در انواع سود پرک ها، باعث بروز مشکلات مختلف و کندی کار در بسیاری از صنایع می شود، با انتخاب برند سود پرک نیرو کلر می توان با اطمینان خاطر و بی دغدغه، به ادامۀ روند کار پرداخت. با این وجود، طی سال های اخیر، سود پرک نیرو کلر شناخته شده تر گشته و افزایش تقاضا به افزایش ظرفیت تولید انجامیده است. جدول آنالیز زیر که در بر گیرندۀ درصد خلوص و ناخالصی های سود پرک نیرو کلر می باشد، خود گویای این مسئله است:


با توجه به جدول فوق سود پرک نیرو کلر هیچ گونه ناخالصی جیوه و فلزات سنگین ندارد. و با توجه به خلوص عالی NaOH - که در سطح استاندارد جهانی است - سود پرک نیرو کلر تمام ویژگی های یک سود پرک مرغوب و با کیفیت را دارا است.


سود پرک نیرو کلر به صورت پولک های جامد سفید رنگ، در بسته بندی های استاندارد از جنس پلی اتیلن یا پلی پروپیلن در کیسه های دو جداره، به صورت کاملا ایزوله و با وزن خالص 25 کیلوگرمی به بازار عرضه می شود.


معرفی محصول سود پرک کلر پارس

سود پرک کلر پارس از پر طرفدار ترین سود پرک های موجود در بازار است. به علت کیفیت بالا و قابل قبول، سود پرک کلر پارس علاوه بر تامین نیازهای صنایع داخلی کشور، توجه بازرگانان و صادرکنندگان را نیز جلب کرده است و به دیگر کشور ها، به خصوص کشور های همسایه نیز فرستاده می شود. سود پرک کلر پارس با بهره مندی از کارکنان مجرب و محیطی حرفه ای و استفاده از ابزار و ماشین آلات پیشرفته ، به دریافت نشان استاندارد نیز نایل آمده است.


هم چنین سود پرک کلر پارس، با بهره مندی از آخرین تکنولوژی دوست دار محیط زیست (تکنولوژی ممبرانی) تولید می شود که این مهم باعث می شود، سود پرک کلر پارس عاری از هرگونه مواد سمی مانند جیوه و سایر فلزات سنگین باشد. قیمت مناسب و بسیار باصرفۀ سود پرک کلر پارس از دیگر مزیت های این محصول پرطرفدار می باشد. در صد خلوص بالای سود پرک کلر پارس و عدم وجود مواد سمی در این محصول، سود پرک کلر پارس را از انواع درجه یک این محصول در بازار داخلی تبدیل کرده است. جدول آنالیز زیر، شامل درصد مواد تشکیل دهندۀ سود پرک کلر پارس است، درصد پایین ناخالصی در این ترکیب شیمیایی قابل توجه است:


در پایان نظر به اطلاعات و داده های جدول فوق در باب آنالیز کیفی سود پرک کلر پارس که شامل درصد خلوص مطلوب، عدم وجود فلزات سنگین و درصد بسیار پایین ناخالصی ها است، و از طرفی قیمت با صرفه و بسته بندی مناسب، سود پرک کلر پارس را در جایگاهی ویژه در بین رقبای خود قرار داده است.

لازم به ذکر است، سود پرک کلر پارس در بسته بندی های دولایه و ایزوله از جنس پلی اتیلن و پلی پروپیلن ارائه می گردد که درب آن ها لمینت شده و در کیسه های 25 کیلوگرمی به مشتریان عرضه می شود.

  • سود پرک|نیرو کلر

  • NaHO

  • 1310-73-2

  • 55X04QC32I

اطلاعات بیشتر

جرم مولی (گرم در مول):

39.9971

چگالی (گرم در سانتیمتر مکعب):

2.13

دمای ذوب (°C):

۳۱۸

دمای جوش (°C):

‎1388

اسیدیته (pka):

13

حلالیت پذیری در آب (گرم/ 100 گرم):

1110

حلالیت پذیری در اتانول ( مول ):

<<139 g dm-3

ثبت نظر