021-43029
محصولات

سولفات مس با فرمول CuSo4

توضيح فارسي : • نام علمی: سولفات مس CuSO4
• نام دیگر: کالکانتیت ، Cupric sulfate
سولفات مس ریزمغذی کشاورزی ، کات کبود ، و یا به رنگ آبی و بدون بو که دارای کاربردهایی در زمینه های کشاورزی ، صنعتی ، شیمی ، و طب دارد. برای تهیه سولفات مس می توان از مس و اسید سولفوریک استفاده کرد. سولفات مس پنج آبه به سهولت در آب حل می شود وقتی کریستال های آبی سولفات مس در شعله باز گرما داده می شوند بدون آب می شوندو به رنگ سفید خاکستری تبدیل می شوند.
• مصارف سولفات مس:
سولفات مس به عنوان نگهدارنده، در فرآیند رنگ‌سازی استفاده می‌کردند.
سولفات مس پنج آبه در کشاورزی به عنوان ضد قارچ برای کنترل ویروس ها و بیماری های قارچی محصولات ، میوه ها و سبزی ها استفاده می شود.
برای رفع کمبود مس می توان سولفات مس محلول در آب را به خاک اضافه کرد
سولفات مس در آبکاری به عنوان الکترولیت استفاده می شود.
در تولید رنگ های آبی و سبز ، در رنگرزی معادن آبکاری ، رنگ مو، تولید سموم قارچ کش ، رنگرزی چرم ، باطری سازی ، از بین بردن خزه استخر ، و ... استفاده می شود.
به عنوان یک ماده رنگ دهنده برای شیشه ، چسب و سرامیک استفاده می شود.
• خواص فیزیکی:
شکل ظاهری: آبی رنگ
حالت: کريستال ، پودری
بسته بندی: كيسه های 25 كيلوگرمي
جهت مشاهده جدول آنالیز شیمیایی فایل ضمیمه شده را دانلود نمایید.
قيمت ها:

قیمت مصرف کننده   ریال

توضیحات :

سولفات مس

فرمول شیمیایی مس سولفات که در اصل یک نمک است به صورت CuSO4 می‌باشد که از واکنش ساده‌ی میان یک ترکیب مسی و سولفوریک اسید ایجاد خواهد شد ونام دیگر آن کات کبود است سولفات مس ریزمغذی کشاورزی ، کات کبود ، و یا به رنگ آبی و بدون بو که دارای کاربردهایی در زمینه های کشاورزی ، صنعتی ، شیمی ، و طب دارد. برای تهیه سولفات مس می توان از مس و اسید سولفوریک استفاده کرد. سولفات مس پنج آبه به سهولت در آب حل می شود وقتی کریستال های آبی سولفات مس در شعله باز گرما داده می شوند بدون آب می شوندو به رنگ سفید خاکستری تبدیل می شوند. مس سولفات یک ترکیب شیمیایی چند کاره دارای گستره ی وسیعی از کاربرد ها در کشاورزی ,پزشکی وصنایع شیمیایی می باشد. کریستال های سولفات مس در هوای خشک به تدریج شکفته می شودوبه پودر تبدبل میشود مس سولفات می تواند در آزمایشگاه از واکنش بین ترکیبات متنوع مس با سولفوریک اسید تهیه شود .بااین وجود مس از لحاظ تجاری به صورت ورقه های بزرگ وبه عنوان یک منبع اقتصادی در دسترس است. مس سولفات یک ترکیب شیمیایی چند کاره دارای گستره ی وسیعی از کاربرد ها در کشاورزی ,پزشکی وصنایع شیمیایی می باشد.

مصارف سولفات مس

سولفات مس به عنوان نگهدارنده، در فرآیند رنگ‌سازی استفاده می‌کردند. سولفات مس پنج آبه در کشاورزی به عنوان ضد قارچ برای کنترل ویروس ها و بیماری های قارچی محصولات ، میوه ها و سبزی ها استفاده می شود. برای رفع کمبود مس می توان سولفات مس محلول در آب را به خاک اضافه کرد سولفات مس در آبکاری به عنوان الکترولیت استفاده می شود. در تولید رنگ های آبی و سبز ، در رنگرزی معادن آبکاری ، رنگ مو، تولید سموم قارچ کش ، رنگرزی چرم ، باطری سازی ، از بین بردن خزه استخر ، و ... استفاده می شود. به عنوان یک ماده رنگ دهنده برای شیشه ، چسب و سرامیک استفاده می شود. مس سولفات به عنوان ضد قارچ تنها در کشاورزی نیست ,بلکه هم چنین به عنوان یک گند زدا وضدعفونی کننده بر علیه عفونت های قارچی در انسان نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

نام :

سولفات مس با فرمول CuSo4

عکس کوچک 1 :

files\8628\Products\83259-SmallPic.gif

عکس کوچک 2 :

files\8628\Products\83259-SmallPic.gif

عکس کوچک 3 :

files\8628\Products\83259-SmallPic.gif

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

5813